Szkoła Tańca Show Dance | O Klubie
19173
page,page-id-19173,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

O Klubie

Klub Tańca Towarzyskiego „Show Dance“ powstał w 2006r. w Rzeszowie.  Jego założycielami są tancerze z kilkunastoletnim doświadczeniem tanecznym, posiadający mistrzowskie klasy taneczne. Ich celem i pasją jest nauczanie i szkolenie dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Klub Tańca jest zrzeszony w Polskim Towarzystwie Tanecznym, co umożliwia jego tancerzom startowanie w turniejach tańca towarzyskiego. Zajęcia taneczne prowadzone są nie tylko w Rzeszowie, ale również w pobliskich miejscowościach: Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Strzyżów, Sędziszów Młp., Kolbuszowa, Wólka Podleśna, Dzikowiec, Jasionka.